Csapatunk

BENDEL ISTVÁN

LOGISZTIKA

Több évtizeden keresztül dolgoztam különböző kereskedésekben, ahol cégek logisztikáját szerveztem és irányítottam. Ez a munka megtanított arra, hogy a háttérben zajló, látszólag apró részletek mennyire meghatározzák a teljes folyamat sikerét. Egy idő után azonban úgy éreztem, hogy váltanom kell. Nem elég csak a raktárak és áruszállítások világában mozogni – szerettem volna valami olyasmivel foglalkozni, ami közvetlenebbül kapcsolódik az emberekhez, az élményekhez és a közösséghez.

Nem áll messze tőlem az események logisztikája, hiszen az elmúlt években több rendezvény szervezésében is segítettem. Ott voltam például a Street Music Fesztivál és a Partiumi Magyar Napok hátterében, ahol megtapasztaltam, hogy milyen érzés, amikor a sok aprólékos munka végül összeáll, és a közönség felszabadultan élvezheti az eseményt.

Most a feladatom az, hogy a tapasztalatommal hozzájáruljak ahhoz, hogy rendezvényeinket gördülékenyebben, átláthatóbban és könnyebben tudjuk megszervezni. Hiszem, hogy a jó logisztika nem látszik – de nélküle semmi sem működik igazán.

 
 
×
HÍREK
Mozgásban a város: egy éjszaka, több mint 10 sportág, közel 800 regisztrált résztvevő és több ezer mosoly - nagy sikerrel debütált Szatmárnémetiben a Mozgás Éjszakája.
Ma szervezik a Mozgás Éjszakáját, amelyhez idén Szatmárnémeti is csatlakozott. Június 12-én, péntek este a város több helyszínén egy különleges közösségi eseményre várják a mozgás és az aktív kikapcsolódás kedvelőit.
Június 19–21. között a Samfest Jazz&Wine ismét elhozza az emlékezetes nyáresték hangulatát Szatmárnémeti történelmi belvárosába.
Június 12-én Szatmárnémeti is csatlakozik a Mozgás Éjszakája nemzetközi kezdeményezéshez, amely a sportot, az aktív életmódot és a közösségi élményeket helyezi a középpontba.
Cookie